ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Stickvapen 14834114
nr 1483 4114
Stickvapen
diverse, 4 delar. Längd: 55-92 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:02:10
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
6
1.200 kr
1.100 kr
6
1.200 kr (Budbetjänt)